ستاره پرسپولیس روز جدید گل صنعت نفت را تایید کرد

پرسپولیس در دقیقه 94 گل دوم را به نفت آبادون زد و برد را به تساوی تغییر داد. این در حالی است که برخی از هواداران «پرسپولیس» معتقدند این گل به اشتباه اعلام شده است. به همین منظور تصویر زیر در فضای مجازی منتشر شده است، تصویری که برخی معتقدند از خط دروازه پرسپولیس عبور نکرده است.

برخی مانند حسین اصغری رئیس سابق کمیته داوران اعلام کردند که این توپ از خط دروازه پرسپولیس گذشت و تبدیل به گل شد.

شاید جالب ترین اظهار نظر مربوط به علی ریزو بیرانوند در خصوص گل دوم صنعت نفت و عبور توپ از خط باشد یا خیر: خدا را صد هزار بار شکر که کمک داور پرچم را بالا برد و گل صنعت نفت پذیرفته شد. . تا جایی که من توپ را دیدم از خط عبور کرده بود. به خاطر کمک داوری که این گل را زد تحت فشار بودیم. همه تیم ها به ما اعتراض می کنند، اما من می خواهم به تیم های دیگر چیزی بگویم، متأسفانه بی احترامی ها زیاد است، بازیکنان به راحتی به یکدیگر بی احترامی می کنند. فقط می خواهم به بازیکنان و کسانی که به پرسپولیسی ها و باشگاه حرف های تند می زنند، چیزی بگویم. بدان که اگر پرسپولیسی ها نبودند با تو قرارداد میلیاردی نمی بستند. این بازیکنان آنقدر قهرمان آورده اند و آنقدر قوی شده اند که هر باشگاهی که بیاید برای 2 میلیارد بازیکن 30 میلیارد می دهد و ما پرسپولیسی ها دلیل و بانی آن هستیم و شما بازیکنان از تیم های دیگر پول خوبی می گیرید. به همین دلیل دستمزد خوبی به آنها می دهند و برای قهرمانی آنها پول زیادی خرج می کنند.

در هر صورت این صحبت ها برای علیریزو بیرانوند نکته مثبتی به حساب می آید که به عنوان دروازه بان پرسپولیس واقعیت های تیم صنعت نفت آبادان را گفت و با اینکه تمسخر کرد اما اعتراف کرد که توپ از خط دروازه اش عبور کرده است.

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

استقبال از جذابیت انفجار بازی در دنیای بازی آنلاین
کتاب کار دبستان: راهنمایی برای تقویت مهارت‌های دانش‌آموزان
Welcome to Realtor Canada Langley: Your Trusted Real Estate Expert in British Columbia
Discover Your Dream Home with Acreage for Sale
Welcome to Real Estate Canada: Exploring Opportunities in the Great White North
شرط بندی بازی انفجار: تحلیل و راهنمایی
تماس با ما