فیلم از وضعیت


آفتاب نیوز :

مسعود دریشتی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: روز گذشته به همراه تعدادی از مدیران از این فرد عیادت کردیم و در کنار این دختر و خانواده این مصدوم هستیم و در کنار مردم هستیم. آنها می خواهند برای بهبود وضعیت این مسافران مترو دعا کنند.

به گفته وی، زمانی که این دختر داخل خودرو بیهوش شد و سر این فرد به بدترین نقطه یعنی درب ورودی خودرو برخورد کرد، در اسرع وقت از توقف قطار جلوگیری کرد و با حضور به موقع عوامل اورژانس، آنها این فرد را به مرکز درمانی منتقل کرد.

مدیرعامل شرکت متروی تهران و همی همچنین از گسترش کنترل فکری مسافران در این ناوگان خبر داد و گفت: به منظور حفظ ایمنی و آسایش مسافران، دوربین های ترافیکی در ایستگاه ها افزایش می یابد.

وی به درستی اظهار داشت: هر کاری که بتوانیم برای آرامش مسافران انجام دهیم کافی نیست و هدف اصلی شرکت مترو در درجه اول ارائه خدمات مناسب و در مرحله بعد آرامش و آسایش مسافران است. پارک مترو تهران شهری زیرزمینی است که روزانه چندین میلیون نفر در آن تردد می کنند و گاهی اوقات حوادث غیرمنتظره ای برای مسافران رخ می دهد، اما در این مورد به مدیران و کارکنان شرکت مترو تاکید می کنیم که برای حفظ آرامش و سلامت اقدامات فوری انجام دهند. از مسافران ما علاوه بر ارائه خدمات حمل و نقل به مسافران، سعی می کنیم مسافران در محیطی راحت و آرام تردد کنند.

گفتنی است، اخبار مختلفی از این ماجرا منتشر شد و برخی مدعی شدند که مسئولان زمانی که به وی گفته اند حجاب داشته باشید، او را مورد تعرض فیزیکی قرار داده اند.

روز گذشته فیلمی از اظهارات پدر و مادرش منتشر شد و آنها از مردم خواستند برای بهبودی دخترشان دعا کنند.

همچنین ویدیویی با عنوان «ماجرای غش کردن آرمیتا گراوند از همکلاسی هایش» در رسانه های رسمی منتشر شده است که در ادامه مشاهده می کنید.

ضمیمه/ فیلم زیر نیز از صداوسیما منتشر شده است.

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

استقبال از جذابیت انفجار بازی در دنیای بازی آنلاین
کتاب کار دبستان: راهنمایی برای تقویت مهارت‌های دانش‌آموزان
Welcome to Realtor Canada Langley: Your Trusted Real Estate Expert in British Columbia
Discover Your Dream Home with Acreage for Sale
Welcome to Real Estate Canada: Exploring Opportunities in the Great White North
شرط بندی بازی انفجار: تحلیل و راهنمایی
تماس با ما