آخرین وضعیت جاده ترافیک چیست؟


آفتاب نیوز :

آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای شمالی کشور حاکی از وجود محور چالوس از جنوب به شمال بین بیلقان به سرودر و تردد از شمال به جنوب در محورهای مایانک و آنورک و محور هراز در شمال است. در جنوب منطقه کلارد و بایجان.

بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور، تردد خودروها در محور فیروزکوه، بزرگراه تهران – شمال و بزرگراه قزوین – رشت (برگشت) عادی است. در حالی که محورهای چالوس، هیراز و فیروزکوه در ارتفاعات دارای بارش باران و مه است، در محور تهران – شمال بارندگی و در محور قزوین – رشت اختلال جوی وجود ندارد.

بر اساس این گزارش، تردد خودروها در محور قزوین – کرج – تهران در محدوده مهرشهر و حد فاصل پایانه شهید کلونتری تا پل کلک سنگانی است.

آخرین وضعیت جوی حاکی از بارش باران در برخی مناطق گیلان، مازندران، گلستان و سمنان و در برخی مناطق خراسان رضوی، کرمان و سیستان و بلوچستان وزش باد و گرد و خاک است.

همچنین محور غیر شریانی محور جاخان – زرآباد بسته است.

بر اساس این گزارش، محور چالوس در منطقه مازندران از مورخ 2 مهر لغایت 3 آبان از ساعت 18 الی 16 روزهای یکشنبه تا سه شنبه هر هفته (به استثنای روزهای شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه، تعطیلات رسمی و همچنین ایام قبل و بعد (از تعطیلات چند روزه) به دلیل بهره برداری از کارگاه، راه مسدود و تردد از محورهای جایگزین خراز و فیروزکوه انجام می شود.

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

استقبال از جذابیت انفجار بازی در دنیای بازی آنلاین
کتاب کار دبستان: راهنمایی برای تقویت مهارت‌های دانش‌آموزان
Welcome to Realtor Canada Langley: Your Trusted Real Estate Expert in British Columbia
Discover Your Dream Home with Acreage for Sale
Welcome to Real Estate Canada: Exploring Opportunities in the Great White North
شرط بندی بازی انفجار: تحلیل و راهنمایی
تماس با ما